W zależności od sposobu wysyłki, wartości zamówienia i własnych preferencji możesz wybrać jeden z dostępnych sposobów płatności
Płatność PayU
Szybkie przelewy elektroniczne
Ta forma płatności dostępna jest w momencie składania zamówienia na stronie Neonet.pl. Po wybraniu tej opcji i dokończeniu procesu składania zamówienia, zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku. Po zalogowaniu się dane do płatności zostaną wypełnione automatycznie. Należy sprawdzić poprawność danych i zatwierdzić przelew. Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie transakcji na maila. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez PayU.
mbankwbk przelew 24bank pekaocredit agricoleipkoingciti handlowydeutsche bankmillennium bankboś bankalior bankusługi bankowe tmobilepbs bankidea bankbgż bnp paribasget in bankbliknoble bankpłacę z orange
Płatność kartą kredytową
Płatności za założone zamówienie możesz dokonać używając karty kredytowej. System PayU obsługuje najpopularniejsze karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez PayU.
Płatność PayU | płacę później
Dzięki tej opcji płatności:
 • Za zakupy nie musisz płacić z góry,
 • Zamówienie opłacasz dopiero po jego otrzymaniu,
 • Na spłatę pożyczki masz 30 dni od zakupu, a jeśli nie zdążysz, możesz spłacić ją w ratach.
Dowiedz się więcej
Blik
BLIK to system płatności mobilnych, umożliwiający dokonanie płatności szybkim przelewem za pomocą smartfona i aplikacji mobilnej, bez konieczności wychodzenia z koszyka.
Aby dokonać płatności poprzez BLIK należy:
 • Zalogować się do aplikacji mobilnej banku uczestniczącego w programie BLIK (Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Orange Finanse, Getin Bank,
 • Odczytać 6-cyfrowy kod,
 • Wprowadzić go w sklepie,
 • Potwierdzić płatność.
VISA Checkout
Visa Checkout to cyfrowy portfel, ułatwiający płacenie kartą w internecie. Możesz zapisać w nim dane Twojej karty płatniczej oraz inne dane, na przykład adres wysyłki, dzięki czemu, aby dokonać transakcji nie będziesz musiał za każdym razem wprowadzać wszystkich danych. Wystarczy, że raz zapiszesz w Visa Checkout swoją kartę płatniczą (debetową lub kredytową) oraz adres dostawy, a swoje zakupy online będziesz mógł opłacić podając tylko login i hasło do systemu Visa Checkout.
Masterpass
Masterpass to elektroniczny portfel płatniczy, ułatwiający robienie zakupów w internecie na dowolnym urządzeniu- smartfonie, tablecie czy komputerze. Dzięki niemu nie musisz każdorazowo używać karty płatniczej lub danych dotyczących konta – dane dotyczące konta, płatności oraz informacje na temat programów lojalnościowych przechowywane są w jednym miejscu – Portfelu Masterpass. Aby korzystać z tej opcji płatności, zarejestruj się w aplikacji Portfel Masterpass i korzystaj z bezpiecznych płatności online!
Standardowy przelew na konto
Swoje zamówienie możesz opłacić robiąc tradycyjny przelew na indywidualny numer konta, który podajemy w wiadomości e-mail po złożeniu zamówienia. Pamiętaj, by w tytule podać swój indywidualny numer zamówienia.

Przelewy z kont zagranicznych prosimy dokonywać na numer 11124062921111001085009906 (SWIFT: PKOPPLPW)
Numer zamówienia oraz numer konta i niezbędne dane do wykonania płatności otrzymasz w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.
Przelewu należy dokonać w terminie 3 dni od dnia potwierdzenia przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji; jeśli dokonanie przelewu w tym terminie nie jest możliwe, prosimy o niezwłoczny kontakt z operatorem zamówienia. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu wpłaty.
Płatność za pobraniem
Pieniądze za zamówienie należy przekazać kurierowi w momencie dostawy przesyłki. Kurier nie pobiera kwoty większej niż 6000 zł brutto. W przypadku takiego zamówienia można resztę kwoty przelać na podany powyżej numer konta lub poczekać na kontakt operatora w celu ustalenia dogodnego sposobu płatności. Realizacja zamówienia rozpocznie się po jego potwierdzeniu przez Neonet.pl.
Płatność w sklepie
Dotyczy odbioru w sklepach sieci NEONET S.A. Na miejscu można zapłacić gotówką, kartą lub podpisać wniosek kredytowy. Realizacja zamówienia rozpocznie się po jego potwierdzeniu przez Neonet.pl.
Czas realizacji zamówienia obejmuje czas potrzebny na przygotowanie przesyłki oraz jej dostarczenie za pośrednictwem wybranej formy transportu. Kupujący jest zobowiązany zapłacić cenę końcową, będącą wynikiem ceny zakupu towarów powiększoną o koszty transportu oraz koszty innych usług, które nabędzie Kupujący wraz z towarem.
Raty przez internet
W sieci sklepów NEONET S.A dostępne są oferty kredytowe: Santander Consumer Bank S.A. oraz Credit Agricole Bank Polska S.A.
Z zakupu na raty możesz skorzystać wybierając opcję odbioru osobistego w sklepie Neonet lub poprzez sklep internetowy Neonet.pl.
 • Przy każdym towarze, który może być kupiony na raty, możesz skorzystać z kalkulatora i obliczyć wysokość rat
 • Gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach
 • Z rat skorzystasz do max. kwoty 35 000zł w Santander Consumer Bank S.A. oraz 20 000zł w Credit Agricole Bank Polska S.A.
 • Samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
 • Szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 • Umowę i zakupy dostarczymy Ci do domu